Головна2

ТЦ “маршал”

Усе для Інтер’єру від найвідоміших торгових марок України

Бренди і Магазини

+8 (096)-555-55-55

Московський проспект, 257б,
Харків, 61000

Працюємо без вихідних, з 9.00 до 20.00

office@marshal.kh.ua

Про ТЦ “МАРшал”

для дітей

Якщо Ви хочете купити меблі для дитячої кімнати безпечні і по конструкції і по складу матеріалів, з сучасним зовнішнім виглядом, меблі як для самих маленьких – новонароджених та малюків, так і меблі для підлітків, то ТЦ “Маршал” саме те, що Вам потрібно.

Все для інтер’єру

ТЦ «Маршал» – це три поверхи м’яких та корпусних меблів, а також предметів декору та інтер’єру для дому, офісу, присадибної ділянки, кафе та ресторану.
ТЦ «Маршал» – сучасний торговий комплекс, що знаходиться неподалік станції метро «Палац спорту». Це єдине місце, де за один візит можна придбати не лише меблі, а й люстри, двері, металопластикові вікна, штори, тканину та матраци.

Обмін валюти та Кафе

ТЦ «Маршал” дбає про своїх клієнтів, тому, якщо Ви запаслива людина – валютний пункт до Ваших послуг. Він розташований на 1 поверсі в правому крилі торгового центру, допоможе у проведенні фінансових операцій, а млинцева кав’ярня вгамує апетит та збадьорить кавою і чаєм.

Читати далі

ТЦ «Маршал» – це досконалий простір варіантів для Вашого інтер’єру. Будь-яка дизайнерська забаганка тут знайде своє втілення.

Торговий центр “МАршал” у харкові

Усе для Інтер’єру від найвідоміших торгових марок україни

У ТЦ «Маршал» піклуються про Ваше здоров’я – м’які меблі для спальні та вітальні містять всередині ортопедичні матраци, які можна обирати залежно від рівня жорсткості та типу Вашої фігури.